www.cvonline.hu

Értékesítés támogató call center munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1058549

Egy gyorsan növekvő és sikerorientált konszern tagjaként pénzügyi partnerünk értékesítési csapatába keres
Feladatok:

  • A személyes támogatás kiegészítéseként a kimenő hívások során a értékesítési helyek biztosítás-értékesítéssel kapcsolatos feladatok ellátásának támogatása, információval való ellátásuk, motiválásuk.

Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség
  • értékesítési tapasztalat (call center és/vagy személyes)
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, kapcsolatteremtő képesség
  • pozitív szemléletmód, attitűd, empátia, megoldás centrikus gondolkodásmód
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)

Juttatások:
  • bérezés: bruttó 160 000 Ft/hó + 6 hónap után cafeteria juttatás.
  • dinamikus, együttműködő, vidám csapat
  • továbbfejlődési lehetőség
  • heti 5 napos, 8 órás munkavégzés Budapest II. kerületében egy műszakos munkarendben

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott emailcímre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest