www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ - BESZERZŐ (HF 11-7923)

  • Frissítve 17 napja

Megbízható, nemzetközi, gépjármű alkatrészek értékesítésével foglalkozó megbízónk részére keresünk munkatársat

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ - BESZERZŐ

 (HF 11-7923)

pozícióba.

Feladatok

  • Értékesítés és beszerzés támogatása, raktárkészlet folyamatos optimalizálása,
  • Telefonon, e-mailen, webshopon keresztül érkező járműalkatrészek rendelésének feldolgozása és a rendszerben való rögzítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal, rendelések, beszerzés intézése,
  • Termékekhez kapcsolódó műszaki segítségnyújtás.

Elvárások

  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Nyitottság műszaki terület felé,
  • Néhány év értékesítésben / beszerzésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Pest és Fejér megye határa (budai agglomerációból jól megközelíthető helyen),
  • Bejáráshoz saját autó előny,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7923 ”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
a lentie-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Pest és Fejér megye határa
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Fejér, Pest