Megbízható, nemzetközi, gépjármű alkatrészek értékesítésével foglalkozó megbízónk részére keresünk munkatársat

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ - BESZERZŐ
(HF 11-7834)

pozícióba.

Feladatok:

  • Értékesítés és beszerzés támogatása, raktárkészlet folyamatos optimalizálása,
  • Telefonon, e-mailen, webshopon keresztül érkező járműalkatrészek rendelésének feldolgozása és a rendszerben való rögzítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal, rendelések, beszerzés intézése,
  • Termékekhez kapcsolódó műszaki segítségnyújtás.

Elvárások:

  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Nyitottság műszaki terület felé,
  • Néhány év értékesítésben / beszerzésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Pest és Fejér megye határa (budai agglomerációból jól megközelíthető helyen)
  • Bejáráshoz saját autó előny
  • Munkakezdés: Akár azonnal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7834”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu