www.cvonline.hu

Értékesítés-támogatási ügyintéző

  • A hirdetés 264 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Prémium Üzletága

ÉRTÉKESÍTÉS-TÁMOGATÁSI ÜGYINTÉZŐT

keres.

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • értékesítési ügynökségek operatív működésének támogatása,
  • ügyfélszolgálati ügyintézői feladatok ellátása, és a kapcsolódó adminisztráció,
  • portfolió rendszerek használata, adatlekérdezés, adatrögzítés,
  • rendszeres statisztikák összeállítása,
  • együttműködés az értékesítési hálózattal, és az érintett szakterületekkel.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • magabiztos MS Office ismeretek (Word, Excel, Outlook),
  • nyitottság az ügyfélkezelési feladatok iránt,
  • nyugodt, és magabiztos kommunikáció.

Küldd el jelentkezésed, ha úgy gondolod, hogy

  • nyitott vagy új feladatok elsajátítására,
  • érzel magadban késztetést, hogy körültekintően végezd a munkád, megoldást keresel a felmerülő kérdésekre, rugalmasan, és jól kezeled a problémákat,
  • gyorsan és hatékonyan reagálsz a változásokra,
  • precizitás és munkáddal szembeni igényesség, felelősségtudat jellemez,
  • kiváló a szóbeli és írásbeli kommunikációs készséged.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk 2016. szeptember 5-ig Karrierportálunkon!