www.cvonline.hu

Értékesítés-támogatási termékmenedzser munkatárs

  • A hirdetés 309 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. határozatlan időre keres

Értékesítés-támogatási termékmenedzser munkatársat

Munkavégzés helye: Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő feladataid:

  • Értékesítés-támogatási feladatok (meglévő ügyfélkör kiszolgálása, illetve akvizíció),
  • Termékfejlesztés támogatási feladatok,
  • Marketing és PR támogatási feladatok,
  • Egyéb, ad-hoc jellegű projektekben való aktív részvétel.

Rád van szükségünk, ha

  • Rendelkezel pénzügyi/befektetési területen szerzett munkatapasztalattal (min. 2 év),
  • Jó előadó, illetve meggyőző fellépéssel rendelkezel,
  • Érdeklődsz a pénzügyek és/vagy a befektetések iránt,
  • Önállóan, pontosan, precízen dolgozol,
  • Gazdasági egyetemen vagy főiskolán végezted tanulmányaidat,
  • Átfogóan ismered az Excel, PowerPoint és egyéb MS alkalmazásokat,
  • Jól, határozottan kommunikálsz szóban és írásban (angolul és magyarul).

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, nagy önállósággal járó érdekes munkakör,
  • Nemzetközi nagyvállalati környezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőségek,
  • Betekintés a befektetések világába,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezésed 2016. december 15-ig Karrierportál oldalunkon!