www.cvonline.hu

Értékesítés-Támogatási Szakértő

  • A hirdetés 464 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Prémium Üzletága

ÉRTÉKESÍTÉS-TÁMOGATÁSI SZAKÉRTŐ

munkatársat keres teljes munkaidőben.

Munkavégzés helye: Lurdy Ház (1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Ügyfélkapcsolatok kezelésének kialakítása és működtetése,
  • CRM rendszer kiválasztása, bevezetése és működtetése,
  • Biztosítási szerződésállomány ápolásához kapcsolódó folyamatok kidolgozása és működtetése,
  • Ügyfél igények, ügyfélpanaszok kezelése,
  • Prevenciós folyamat működtetése,
  • Intervenciós folyamat működtetése,
  • Értékesítési ügynökségek működésének támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • magas szintű MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • strukturált, analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • jó az elemző és problémamegoldó képessége,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • nyitott szakmai újdonságok elsajátítására,
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • precizitás és munkával szembeni igényesség jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2016. április 20-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítéseLink megjelenítése" href="Link megjelenítése">!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő