www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÁSI KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 1076 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Az új munkatárs feladata lesz a bankbiztosítási csapaton belül:

  • teljes körűen támogatja a banki értékesítési csatorna értékesítési tevékenységét, élet- és nem-életbiztosítási termékek vonatkozásában;
  • részt vesz az üzletfejlesztésben, a csatornával kapcsolatos fejlesztési lehetőségek kiaknázásával;
  • részt vesz értékesítési és értékesítést támogató eszközök kidolgozásában, és folyamatos fejlesztésében;
  • részt vesz az értékesítési csatorna érdekeltségi, támogatási és minősítési rendszerének kidolgozásában;
  • értékeléseket, elemzéseket készít (teljesítményről, versenyeredményekről);
  • becsatornázza a banki értékesítési csatorna igényeit (termékek, folyamatok, megoldások, informatikai alkalmazások) és koordinálja azok megvalósítását;
  • részt vesz az üzleti tervek elkészítésében.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség;
  • legalább középfokú szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • legalább 2 éves tapasztalat értékesítési vagy értékesítés-támogatási területen;
  • legalább 2 éves (banknál, vagy biztosítónál szerzett) tapasztalat;
  • munkakör ellátásához szükséges piaci ismeretek;
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát magyar és angol nyelven az alábbi linken keresztül várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol