www.cvonline.hu

Értékesítés-támogatási gyakornok

  • A hirdetés 384 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. határozatlan időre keres

Értékesítés-támogatási munkatársat

Munkavégzés helye: Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő feladataid:

  • Értékesítés-támogatási feladatok,
  • Termékfejlesztés támogatási feladatok,
  • Marketing és PR támogatási feladatok,
  • Honlappal kapcsolatos feladatok,
  • Egyéb, ad hoc jellegű projektekben való aktív részvétel.

Rád van szükségünk, ha

  • Gazdasági egyetemen / főiskolán végezted tanulmányaidat,
  • Érdeklődsz pénzügyek / befektetések iránt,
  • Rendelkezel pénzügyi/befektetési területen szerzett tapasztalattal (min 1 év),
  • Jó előadói készséggel rendelkezel,
  • Átfogóan ismered az Excel, PowerPoint és egyéb MS alkalmazásokat,
  • Önállóan, pontosan, precízen dolgozol,
  • Jól, határozottan kommunikálsz szóban és írásban (angolul és magyarul).

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi nagyvállalati környezet.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek,
  • Betekintés a befektetések világába,
  • Kihívásokkal teli, nagy önállósággal járó érdekes munkakör,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezésed 2016. augusztus 31-ig Karrierportálunkon!