www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 934891
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy eszközfinanszírozással foglalkozó pénzügyi vállalkozás. A multinacionális anyavállalat a világ egyik legnagyobbja iparágában, neve hazánkban is jól ismert, kellő presztízst jelent. A cégcsoport tőkeereje révén igen jó pozíciókkal rendelkezik a nemzetközi pénzpiacon, melyet ügyfelei felé kiemelkedően versenyképes kondíciókban érvényesít.

A következő pozícióba keresünk munkatársat:

Értékesítés támogatási és marketing junior manager

budaörsi munkahelyre, egy éves, határozott időtartamra a meghosszabbítás lehetőségével.

A pozíciót betöltő kolléga alapvető feladata az értékesítés és marketing területeket érintő, szerteágazó és változatos feladatok ellátása, márkakereskedő partnerek magas színvonalú, gyors, pontos kiszolgálása.

Feladatok:

•    Értékesítés: területi képviselők támogatása, finanszírozási ajánlatok készítése,
     jutalék elszámolás az ügynökökkel
•    Marketing: kommunikációs terv készítése és megvalósítása, értékesítési kampányok egyeztetése és kidolgozása
•    Ügyfél megtartás: loyalty program üzemeltetése és fejlesztése,
     Customer Relationship Management szoftver használata és fejlesztése
•    Honlap: fejlesztés teljes körű koordinálása a beszállítóval és egyéb érintettel
•    Napi kapcsolattartás a márkakereskedő partnerekkel, az importőrrel
     és a régió központtal (angol nyelven), egyedi igények kezelése
•    Ügyviteli rendszer karbantartása, Excel alapú ajánlatkészítő program karbantartása és fejlesztése
•    Tervezési folyamat támogatása
•    Riportok, elemzések, kimutatások készítése, piaci információk beszerzése és rendszerezése,
     árazás, versenytárs elemzések készítése
•    Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárásaink:

•    Kereskedelmi vagy gazdasági felsőfokú végzettség, diploma
•    Felsőfokú/üzleti angol nyelvtudás
•    Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
•    Jó kommunikációs készség
•    Önálló, pontos, precíz munkavégzés
•    Néhány éves, autófinanszírozási/pénzügyi intézményi szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk:

•    Versenyképes jövedelem
•    Céges autó
•    Fiatalos csapat, családias légkör
•    Nemzetközi háttér és karrier lehetőség

Munkavégzés helye:

•    Budaörs

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk rövid motivációs levéllel ellátott fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest