www.cvonline.hu

Értékesítés támogatási asszisztens (részmunkaidőben)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.19.
Jelentkezési határidő: 2017.02.08.
Hirdetés azonosító: 1086948

Felvonó és mozgólépcső iparban tevékenykedő nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat asszisztens pozícióba, értékesítés támogatási területre részmunkaidőben.

Feladatok:

- Értékesítési csapat munkájának támogatása
- Beérkező ajánlatkérések feldolgozása és rendszerekbe történő rögzítése
- Szerződések összeállítása, előkészítése, átnézése
- Dokumentációk archiválása és kezelése
- Kapcsolattartás ügyfelekkel
- Egyéb irodai és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

- Befejezett felsőfokú tanulmányok
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Magabiztos számítástechnikai ismeretek, (különös tekintettel az Excel tudásra pl. Pivot )
- 1-2 éves nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat,
- Talpraesett, agilis személyiség, jó kommunikációs és együttműködő képességgel
- Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Családias munkakörnyezet
- Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján