www.cvonline.hu

Értékesítés támogatási asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.11.
Hirdetés azonosító: 1043606

Pozíció leírása / Job description

Felvonó és mozgólépcső iparban tevékenykedő nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat ASSZISZTENS pozícióba, értékesítés támogatási területre teljes és részmunkaidőbe.

Feladatok:

- Értékesítési csapat munkájának támogatása
- Beérkező ajánlatkérések feldolgozása és rendszerekbe történő rögzítése
- Szerződések összeállítása, előkészítése, átnézése
- Dokumentációk archiválása és kezelése
- Kapcsolattartás ügyfelekkel
- Egyéb irodai és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

- Befejezett felsőfokú tanulmányok
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Magabiztos számítástechnikai ismeretek, (különös tekintettel az Excel tudásra pl. Pivot )
- 1-2 év irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat
- Talpraesett, agilis személyiség, jó kommunikációs és együttműködő képességgel
- Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Rugalmas munkaidő beosztás (napi 4 vagy 8 óra)
- Családias munkakörnyezet
- Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat

- Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a