www.cvonline.hu

Értékesítés szervező menedzser

  • A hirdetés 437 napja lejárt

Ha a pénzügyi szektorban képzeli el a karrierjét és értékteremtő hivatásra vágyik, akkor Nálunk a helye!
Csatlakozzon az Allianz csapatához és legyen Ön is

Feladatok:

  • értékesítési csapat munkájának szakmai támogatása
  • tanácsadók egyéni képességeinek fejlesztése, motiválása
  • leendő munkatársak kiválasztása, folyamatos toborzási tevékenység
  • új belépő tanácsadók mentorálása az ügyféltalálkozókon

Elvárások:

  • gazdasági, pénzügyi diploma (vagy meglévő hatósági vizsga)
  • több éves, értékesítési/biztosítási területen szerzett tapasztalat
  • vezetői készségek
  • ügyfél- és szolgáltatás központú gondolkodásmód
  • vállalkozói szemlélet
  • dinamikus, ambiciózus személyiség
  • kiváló kommunikációs készség, szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő karrierlehetőség
  • teljesítményalapú értékelés és elismerés
  • átlagon felüli kereseti lehetőség, teljesítményhez kötött extra jövedelem
  • piacvezető és versenyképes termékek
  • továbbképzési és szakmai támogatás, rendszeres képzés
  • rugalmas időbeosztás

Működési tevékenység helye: Budapest, Vác és vonzáskörzete

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a követelményeknek, fényképes önéletrajzát (és motivációs levelét) az alábbi e-mail címen várjuk.
Az alábbi telefonszámon lehet érdeklődni: 06 20 / 46 88 758

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő