www.cvonline.hu

Értékesítés fejlesztési szakértő

  • Ez az állásajánlat 4 napon belül lejár

OTP Bank nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres.

Feladatok:

  • Vállalati értékesítést támogató CRM rendszer és támogató riporting felületek üzleti szemléletű fejlesztése
  • Üzleti oldali igények gyűjtése, megfogalmazása, specifikálása és egyeztetése az IT területtel
  • Fejlesztések menedzselése és tesztelése
  • Rendszeres és ad hoc jelentések, elemzések készítése a vezetők és hálózat részére, üzleti döntések elősegítése;
  • Értékesítési kampányok/ügyfélmegkeresések szervezése és menedzselése: aktivitások tervezése, célcsoport meghatározása, kommunikálása
  • Kampányokhoz kapcsolódó értékesítési teljesítmények alakulásának nyomon követése, a teljesítményt befolyásoló okok, körülmények feltárása
  • Együttműködés a bank IT, értékesítési, számviteli és termékfejlesztési területeivel
  • Értékesítés támogató anyagok készítése és karban tartása
  • Vállalati értékesítési támogató CRM rendszer oktatási anyagainak készítése, tesztek összeállítása, előadások, oktatások tartása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, vállalati pénzügyi ismeretek
  • Legalább 3 éves releváns szakmai munkatapasztalat
  • MS Excel és Powerpoint emelt szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód, elemzési képesség
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés
  • Kreativitás, jó problémamegoldó képesség
  • Hatékony időbeosztás
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Előny:

  • Relációs adatbáziskezelési ismeretek (SQL vagy MS Access)
  • Értékesítéstámogatási, oktatási vagy CRM területen szerzett tapasztalat
  • Banknál, pénzügyi intézménynél szerzett tapasztalat
  • KKV piaci és ágazati ismerete.

Jelentkezési határidő: 2016. december 09.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest