www.cvonline.hu

Értékelemző (építőipar)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1083799

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Ingatlanfejlesztéssel-és beruházással foglalkozó magyar tulajdonú céghez Vezető Költségbecslő Mérnök kollégát keresünk.

Feladatkör, felelősségek:

• Általánosan, a teljes ingatlanfejlesztési folyamat támogatása a megvalósítási költségek, műszaki alternatívák több irányú becslésével, elemzésével.

• A projektek elejétől a végéig közreműködik.

Az akvizíciós fázisban/az akvizíciós menedzserrel együttműködve:

• Beépítési paraméterek alapján komplex beruházási költségterv meghatározása (nemzetközi és hazai szinten is): előkalkuláció, infrastruktúra, környezetvédelem, zajvédelem, kármentesítés stb.

Koncepció terv fázisban/a főépítésszel együttműködve:

• A tervezői megoldások költség hatásainak vizsgálata, szerkezeti, építészeti alternatívák javaslata, a költséghatékonyság elvének érvényesítése és betartatása.

Építésengedélyezési terv fázisban/a főépítésszel/műszaki projektmenedzserrel együttműködve:

• Generál szintű (elektromos és gépészeti támogatás) költség hatékonysági vizsgálatok és támogatás, a költséghatékonyság elvének érvényesítése és betartatása.

• Alternatívák vizsgálata, elemzése. Homlokzatok, egyéb építészeti megoldások ár kihatásának vizsgálata.

Kiviteli terv fázisban/műszaki projektmenedzserrel együttműködve:

• A költséghatékonysági elemzések, alternatívák vizsgálata. Az üzleti terv kiviteli költség oldalának biztosítása.

• Árazási modell kifejlesztése és működtetése a tulajdonos és vezérigazgatók igényeinek megfelelően.

• Utókalkulációs elemzések végzése (a belső költségszintek alakulása).

• Az építési piac információinak begyűjtése (anyagok, alvállalkozók, stb.).

• A technikai újdonságok, technológiai fejlesztések aktualitásainak ismerete, adaptálási lehetőségeinek vizsgálata.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan építészmérnök)

• Tárgyalóképes angol nyelvtudás

• Legalább 8-10 éves költségszakértői tapasztalat

• Lakó és iroda/retail területen szerzett tapasztalat

• Részvétel releváns nemzetközi projektekben

• Naprakész ismeretek a hazai és nemzetközi piaci árviszonyokban

• Analitikus gondolkodásmód

• Generál, átfogó szemléletmód

Előny:

• Kivitelezésben és üzemeletetési területen szerzett munkatapasztalat

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve működő, ingatlanfejlesztéssel és beruházással foglalkozó magyar tulajdonban lévő cég. A vállalat jelenleg 170 főt foglalkoztat, magasan képzett és kiválóan felkészült szakemberekkel dolgoznak. Már elkészült és folyamatban lévő fejlesztéseinek köszönhetően a közép-európai ingatlanpiac egyik meghatározó szereplője. A beruházások között vegyes funkciójú városmegújítási projektek, lakóingatlan-, kereskedelmi- és irodafejlesztések egyaránt megtalálhatóak.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.