www.cvonline.hu

Értékbecslő

  • A hirdetés 796 napja lejárt

Társaságunk óbudai irodájába keres pályakezdő

értékbecslő

munkatársakat.

Elvárások :

  • értékbecslői bizonyítvány (ún. OKJ 52-es)
  • számítástechnikai ismeretek (Windows, MS Word, MS Excel, Internet)
  • B jogosítvány
  • középfokú végzettség
  • logikus gondolkodás, rendszerezettség
  • precíz munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség (építőipari, közgazdasági, pénzügyi területről)
  • vagyonértékelői bizonyítvány (ún. OKJ 54-es)
  • fényképező, távolságmérő

Feladatok:

  • helyszíni szemlék elvégzése (saját gépkocsi nem szükséges)
  • lakó és nem lakóingatlanok banki értékbecslésének készítése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidős állás
  • Kulturált munkakörnyezet

Amennyiben Ön jó kommunikációs készséggel rendelkezik, megbízható, valamint érdekli a fenti pozíció, fényképes önéletrajzát – doc. vagy pdf. formátumban - a pozíció megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő