www.cvonline.hu

ERP/SAP üzleti modul üzemeltető

  • A hirdetés 1230 napja lejárt

A MOL Nyrt. Információs Szolgáltatások, ERP alkalmazások üzemeltetés szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkakör célja:

A MOL csoport SAP informatikai eszközeinek üzemeltetése az informatikai stratégiában foglaltaknak és az üzleti elvárásoknak megfelelően, különös tekintettel az ERP/SAP FI és/vagy SD/LOG és/vagy SRM/MM és/vagy BI modul üzemeltetésére az ERP alkalmazások üzemeltetés vezető irányításával.

Munkavégzés helye: Békásmegyer / Százhalombatta

Feladatok:

  1. Üzemelteti/működteti szakterületén az informatikai eszközöket, és biztosítja a felhasználók megfelelő támogatását.
  2. Támogatja a fejlesztésekből és módosításokból eredő informatikai üzemeltetési változások szakmai kontrollját és költséghatékony végrehajtását.
  3. Közreműködik szakterületén az üzemeltetés standardizálásában, az eszközök életciklusának követésében, konszolidációjában és e tevékenységek irányításában.
  4. Részt vállal az üzemeltetésében részt vevő szállítók versenyeztetésében, szakmai kiválasztásukban és az együttműködés feltételeinek meghatározásában.
  5. Biztosítja a felhasználók megfelelő támogatását, fogadja és kezeli a szakterületét érintő hibajelentéseket és problémákat és gondoskodik ezek megoldásáról, illetve javaslatokat tesz a hibakezelési folyamatok javítása érdekében.
  6. Közreműködik a stratégiai partnerség biztosításában a MOL Csoport összes szervezetével, valamint a szervezetének megfelelő IS társterületekkel.
  7. Tevékenyen részt vesz a szakterületét érintő új informatikai megoldások üzemeltetési alapelveinek kidolgozásában, az új fejlesztések átvételében valamint a már elavult informatikai rendszerek szakszerű kivezetésében.
  8. Informatikai vészhelyzetek esetén biztosítja területén az üzletfolytonosság elsődleges szerepét.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági-informatikai végzettség (egyetem, esetleg főiskola)
  • Min. 3 év SAP modul tapasztalat (FI és/vagy SD és/vagy MM és/vagy BI)
  • MS Office irodai szoftverek készségszintű használata
  • SAP rendszerek és SAP támogatási folyamatok átfogó ismerete
  • Üzleti folyamatok ismerete (Pénzügyi és/vagy Sales&Logistics)
  • SAP R/3 vagy ECC üzleti modul üzemeltetési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (ezen felül a német, szlovák vagy horvát nyelvismeret külön előnyt jelent)

Egyéb szükséges készségek:

  • önálló munkavégzés készsége (team vezetési gyakorlat előny)
  • problémamegoldás, kreativitás,
  • terhelhetőség, és felelősség vállalás
  • szervezőkészség és precizitás

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi linken. Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!

A jelentkezéssel kapcsolatban felvilágosítást ad: Vámos Beáta (+36-70-3732-112)

A jelentkezések beérkezésének határideje: 2014. május 19.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő