www.cvonline.hu

ERP tanácsadó

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk ERP tanácsadó munkatársat

Fő feladatok/felelősségek:

  • Tanácsadói közreműködés vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódó projektekben.
  • Üzleti folyamatok felmérése, specifikációk készítése, egyeztetése.
  • Egyedi ügyfél igények megismerése, rendszerezése, kezelése, tervezési feladatok végrehajtása.
  • Oktatások megszervezése, azok megtartásában való aktív oktatói közreműködés.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, illetve a belső fejlesztői csapattal.
  • Segítségnyújtás a rendszerrel kapcsolatban felmerülő problémák és kérdések kezelésében.
  • Help Desk munkájának támogatása.
  • Dokumentációk elkészítésében való részvétel: tartalmi követelmények, felügyelet.

Elvárás

  • Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés.
  • Fejlett problémamegoldó készség, kreativitás.
  • Jó kapcsolatteremtő- és együttműködő készség, ügyfél orientáltság.
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.
  • Gazdasági és/vagy pénzügyi vagy gazdasági informatikusi végzettség.
  • Vállalatirányítási / ügyviteli rendszer bevezetésében, testre szabásában szerzett tapasztalat.
  • Rendszerszervezői, vagy rendszertámogatói tapasztalat.
  • Magas fokú szervezői képesség.
  • Önálló, kommunikatív, kreatív személyiség.
  • B kategóriás jogosítvány.

Értékelt kvalitások

  • Informatikai felsőfokú végzettség.
  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Kontrolling tapasztalat.
  • Francia vagy spanyol vagy német nyelvtudás.

Amit nyújtunk

  • Sikeres nemzetközi cég biztos háttere.
  • Versenyképes jövedelem + személyre szabott béren kívüli juttatások, kafetéria.
  • Szakmai kihívások és egyben folyamatos szakmai fejlődési- és karrierlehetőségek.
  • Nemzetközi projektvégzési lehetőség.
  • Jó hangulatú, összetartó, kiváló szakemberekből álló fiatal, dinamikus csapat.
  • Nagyfokú önállóság, és rugalmas munkaidő.
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő