www.cvonline.hu

ERP tanácsadó

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Megbízónk az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő, hazai magánszemélyek tulajdonában álló szoftverház. Magyarország egyik meghatározó informatikai szolgáltató cége, tevékenységének középpontjában üzleti alkalmazás fejlesztés és szállítás áll.

Elsősorban a gyártó- és nagykereskedelemi vállalatok körében sikeres VERK/400 vállalatirányítási rendszerének fejlesztéséhez, implementációs projektjeihez kapcsolódóan keres üzleti alkalmazások területen szakmai karriert építeni kívánó munkatársat.

Feladatok:

  • Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer megismerése
  • Tanácsadói közreműködés vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódó projektekben
  • Egyedi ügyfél igények megismerése, rendszerezése, kezelése, tervezési feladatok végrehajtása
  • Szakmai kapcsolattartás ügyfelekkel, illetve a belső fejlesztői csapattal
  • Oktatások megszervezése, aktív oktatói közreműködés

Elvárások:

  • Szakirányú (műszaki / informatikai) felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év  termelés / raktárgazdálkodás / logisztika területen szerzett munkatapasztalat
  • Integrált ügyviteli rendszer(ek) felhasználó szintű ismerete
  • Ügyfélorientált hozzáállás és kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó- és önálló munkavégzésre való képesség
  • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés, terhelhetőség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Vállalatirányítási / ügyviteli rendszer bevezetésében, testre szabásában szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol/német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
A sikeres pályázó számára a versenyképes fizetés és a barátságos munkakörnyezet garantált. Változatos, izgalmas projektekre, valamint a tanulási szakaszon túl is segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani.
A pályázatokat fényképes, részletes, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal, cím, telefonszám és pozíció feltüntetésével, juttatásokra vonatkozó elképzelések mellékelésével várjuk az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő