www.cvonline.hu

ERP tanácsadó (pénzügyi modul)

  • A hirdetés 1287 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk számára Oracle ERP tanácsadót keresünk pénzügyi modulok és folyamatok támogatására, nemzetközi csapatban történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • globális ERP rendszerbevezetés támogatása pénzügyi modulokkal kapcsolatban,
  • üzleti igények felmérése, specifikálása,
  • bevezetést követően rendszertesztelés támogatása,
  • SQL riportok és lekérdezések készítése,
  • adatszolgáltatás pénzügyi zárások és auditok során,
  • törzsadat karbantartás a pénzügyi modulokban,
  • rendszerrel kapcsolatos hibaelhárítás támogatása,
  • negyedéves ERP frissítések üzleti oldali támogatása (design, tesztelés).

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi területen,
  • legalább 3 éves tapasztalat Oracle alkalmazásokkal (E-Business Suite) kapcsolatban fejlesztőként vagy tanácsadóként (preferáltan pénzügyi modulok ismerete),
  • SQL ismeretek,
  • pénzügyi rendszerek ismerete,
  • US GAAP könyvelési/riportolási ismeretek,
  • kiváló elemzői és kommunikációs készségek,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen).

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • legújabb technológiák.

Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő