www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1026157
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

ERP TANÁCSADÓ (E-M01)

Részvétel tanácsadóként ERP folyamatban lévő bevezetésében. FMCG területen ismeretek és tapasztalat szükséges.

Feladat:
  • Vezetőkkel és menedzserekkel fog együttműködni az implementálási folyamat minden egyes szakaszában.
  • Papíron működő folyamokat kell optimalizálni.
  • Összehangolva az igényeket beállítani a szoftverüket és végigkísérni az indulási folyamatot.

Elvárás:
  • Rendszerintegrációs tapasztalat ERP tanácsadói területen, preferált FMCG; GD Edwards vagy más termelési szoftver bevezetésben szerzett tapasztalat.
  • Rugalmas, nagy munkabírású és erős akaratú, kreatív és analitikusan gondolkodó,
  • Időnkénti utazási hajlandóág. (költségeket fedezik)

Fizetés: versenyképes jövedelem ( alkalmazott vagy alvállalkozó)
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, minimum 3 hónapos projektmunka
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekel, akkor regisztráld magyar  nyelvű önéletrajzodat az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélszolgálati munkatárs

Work Force Kft.

Jól kommunikálsz - akár idegen nyelven is - az ...
Magyarország

IT Tanácsadó

IT tanácsadó Feladatok:Partnerünk Tax Service L...

Raktáros Budapest

Szeretne egy biztos helyen, hosszú távon dolgoz...