Munkaügyi, ERP és vezetői információs rendszerek forgalmazásával és implementációjával, üzleti, IT és munkaügyi tanácsadással foglalkozó nemzetközi szoftverfejlesztő megbízónk részére keresünk munkatársat

ERP TANÁCSADÁSI ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLATI IGAZGATÓ

 (HF 10-6886)

pozícióba.

 Feladatok

  • Szoftver (ERP, bér, HR) tanácsadói csapat és telefonos ügyfélszolgálat vezetése (20 fő),
  • Erőforrások tervezése, biztosítása a futó projektekre,
  • Projekt teljesítések és elszámolások felügyelete,
  • Implementációs munkák és ügyfélszolgálati tevékenység hatékonyságának mérése, riportolása, önálló terv felelősséggel,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,  az anyacéggel, társosztályokkal (fejlesztés, értékesítés),
  • Részvétel a leányvállalat managmentjében.

Elvárások

  • Több éves vezetői tapasztalat (több szakember munkájának irányítása, koordinálása),
  • Nyagyvállalati szoftver implementációs tapasztalat,
  • Nagyvállalati projektvezetői tapasztalat, projektmódszertanok ismerete,
  • Felsőfokú végzettség, aktív angol nyelvtudás,
  • HR rendszer bevezetési projekt tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás,
  • Versenyképes, kiemelkedő jövedelem és céges autó.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6886"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése