www.cvonline.hu

ERP SZAKÉRTŐ – PÉNZÜGYI MODUL

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 673310

Link megjelenítéseimages/editor/1364472101.jpg" border="0" alt="" />

Legyen részese egy neves multinacionális vállalatcsoport nemzetközi projektcsapatának!

Székesfehérvári, multinacionális gyártóvállalat globális pénzügyi és informatikai szolgáltató központjába keresünk 2-3 év tapasztalattal rendelkező munkatársakat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Központosított könyvelési rendszerek és folyamatok bevezetése a vállalat leányvállalatainál világszerte
  • Aktív részvétel a bevezetés során az igényfelmérésben, folyamattervezésben, rendszer-paraméterezésben, tesztelésben, adatkonverzióban, és a tréningekben
  • A felhasználók és a rendszer támogatása a bevezetést követően

ELVÁRÁSOK

  • Pénzügyi és számviteli vagy gazdasági informatikus szakon szerzett felsőfokú végzettség
  • Alapos MSDynamics AX, Oracle vagy SAP jártasság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen feltétel
  • Erős számviteli alapismeretek
  • Haladó szintű Excel tudás
  • Motivált, agilis, dinamikus személyiség
  • Jó elemzőkészség
  • Külföldi utazások vállalása

ELŐNYT JELENT

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat, pénzügyi folyamatok ismerete (vevő számlakönyvelés, szállítói folyószámla könyvelés, főkönyvi könyvelés)

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria, teljesítményprémium, év végi juttatás)
  • Több hónapos belső szakmai képzés biztosítása a munkakör megfelelő ellátásához
  • Versenyképes szaktudás elsajátításának biztosítása, nemzetközi projektek, önálló és felelősségteljes feladatok, folyamatos, komoly szakmai tréningek
  • Stabil, dinamikusan fejlődő, nemzetközi környezet, fiatalos csapat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ERP SZAKÉRTŐ – PÉNZÜGYI MODUL, Székesfehérvár

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése