www.cvonline.hu

ERP rendszer tanácsadó (gyártási modul)

  • A hirdetés 128 napja lejárt

Megbízónk a világ egyik meghatározó ERP (integrált vállalatirányítási rendszer) rendszerfejlesztője és tanácsadója. Magyarországi irodáját 20 éve indította és azóta kiemelkedő szereplője lett az iparágnak. Leginkább közepes és nagy termelő vállalatok, szolgáltató és kereskedő cégek használják a komplett rendszert vagy annak moduljait. Jelenleg bővülő csapatukba keressük új munkatársukat

Gyártási modul tanácsadó

munkakörbe.

Feladatok:

  • a rendszer gyártási, termeléstámogatási moduljának bevezetése során szakmai támogatás nyújtása a megrendelő vállalat termelési területe részére
  • a folyamatok rendszerbevezetés előtti átvilágítása
  • a megbízó vállalat gyártási folyamatainak megismerése, majd a rendszer testre szabásához szükséges információk átadása a belső fejlesztők felé
  • a gyártási, termelési modul bevezetésnek projektadminisztrációja
  • ügyféloktatások megtartása, szakmai support nyújtása

Elvárás:

  • ideális jelöltünk jelenleg ügyfél oldalon ül, pl. termelési mérnök, folyamatmérnök és egyben valamely ERP rendszer felhasználója
  • ismeri és használja valamely ERP rendszer gyártási, termelési modulját
  • komoly előnyt jelent, ha kulcsfelhasználója a modulnak vagy részt vett a bevezetésében
  • 2-5 éves szakmai gyakorlattal rendelkezik a gyártás területén
  • kommunikációképes angol nyelvtudással bír

Munkavégzés helye: Budapest

Ami kínálunk:
Az IT tanácsadó iparágra jellemző jövedelmi csomag + bonusz + telefon + laptop (+ rendkívül modern, emberközpontú, egyedi munkahelyi design).

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő