www.cvonline.hu

ERP Pre-sales tanácsadó (QS-5907)

  • A hirdetés 587 napja lejárt

Tapasztalt ERP tanácsadó vagy? Az értékesítési folyamatban is részt veszel? Mindezt szívesen is csinálod?

Jelentkezz hozzánk, a Qualysoft csapatába, Pre-sales tanácsadónak ERP területre!

Feladat:

- Az ERP piac folyamatos figyelése, üzleti lehetőségek elemzése
- Részvétel az értékesítési folyamatban, tanácsadói szerepkörben (pre-sales)
- Ügyféltárgyalásokon való aktív részvétel
- Ajánlatírási feladatok ellátása szakmai oldalról
- Ügyfelek problémáinak megértése, megoldási javaslat kialakítása
- ERP projektekben tanácsadói feladatok ellátása
- Partnerekkel, ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Kapcsolattartás értékesítőkkel, projekt menedzserekkel, fejlesztőkkel

Elvárás:

- ERP tanácsadóként szerzett, legalább 4 éves tapasztalat
- ERP piac ismerete
- Üzleti folyamatok gyors átlátása, megértése
- Ajánlatok írásában szerzett tapasztalat
- Erős kommunikációs és tárgyalási készség, ügyfélorientált személyiség
- Angol nyelvtudás

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a
E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő