www.cvonline.hu

ERP konzulens gyakornok

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 Célunk a jövőd!
szakmai diákmunka

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres diákokat
 a következő pozícióba:

ERP KONZULENS GYAKORNOK

Feladatok:

  • Ügyfél igények felmérése/ adminisztrációja
  • Projekt dokumentáció vezetése
  • Kézikönyvek elkészítése
  • Felhasználói igények üzleti megoldásra adaptálása
  • Iparági igények felmérése, általános minták specifikálása
  • Rendszerek közti kapcsolatok specifikálása
  • Bemutató környezetek felépítése

Elvárások:

  • Szakmai angol nyelvtudás felsőfokú ismerete szóban és írásban egyaránt (teszt)
  • Folyamatban lévő szakirányú felsőfokú képesítés megszerzése: pénzügyi, számviteli, gazdasági informatikus, vagy műszaki menedzser szakon (aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal)
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Min. heti 32 órás munkavégzés

Előnyök (ismeretek):

  • Vállalatirányítási rendszer gyakorlati ismerete
  • Dokumentum- és munkafolyamat kezelő rendszer gyakorlati ismerete
  • Jártasság folyamatszervezésben
  • SQL tapasztalat
  • Projekt tapasztalat

Munkaidő:

  • min. heti 3 nap vállalása, 8 órában

Bérezés: br. 950 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Jelentkezni: Fényképes szakmai önéletrajzzal lehet az alábbi email e-mail címen. A tárgyba írjátok bele: ERP gyakornok – XI. kerület