www.cvonline.hu

ERP KONZULENS GYAKORNOK - DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 427 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

ERP KONZULENS GYAKORNOK

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot, aki egy lelkes, ambiciózus és tanulni vágyó gyakornok, kivel hosszú távon lehet gondolkodni.

Feladatok:

  • Ügyfél igények felmérése/ adminisztrációja
  • Projekt dokumentáció vezetése
  • Kézikönyvek elkészítése
  • Felhasználói igények üzleti megoldásra adaptálása
  • Iparági igények felmérése, általános minták specifikálása
  • Rendszerek közti kapcsolatok specifikálása
  • Bemutató környezetek felépítése

Fizetés: br.: 952 ft/óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Folyamatban lévő szakirányú felsőfokú képesítés megszerzése: pénzügyi, számviteli, gazdasági informatikus, vagy műszaki menedzser szakon (aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal)
  • Szakmai angol nyelvtudás felsőfokú ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer gyakorlati ismerete
  • Dokumentum- és munkafolyamat kezelő rendszer gyakorlati ismerete
  • Jártasság folyamatszervezésben
  • SQL tapasztalat
  • Projekt tapasztalat

Munkaidő: min. heti 2,5 -3 napos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, a budaörsi repülőtér közelében

E-mailben: az alábbi e-mail címen szakmai önéletrajzoddal. Tárgyba írd bele: KONZULENS_GYAKORNOK

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol