www.cvonline.hu

ERP (IFS) Rendszergazda

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1027974
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Wellness kádak és jakuzzik értékesítésével foglalkozó Megbízónk számára keresünk dabasi munkavégzéssel kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos tesztelések és feladatok ellátása
  • Az osztályok teljes körű támogatása
  • Lekérdezések és riportok készítése
  • Tesztelési jegyzőkönyvek készítése
  • Felhasználói kézikönyvek készítése

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség
  • SQL alap szintű programozás
  • IFS tapasztalat
  • 1-2 éves ERP tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • PL/SQL ismeret
  • Crystal Report ismeret

Munkavégzés helye:

  • Dabas

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Pest