www.cvonline.hu
ERP Felhasználó Támogató munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.11.02.
Jelentkezési határidő: 2014.11.05.
Hirdetés azonosító: 778583
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Hegesztő és vágóberendezések forgalmazásával foglalkozó budapesti partnerünk csapatába keresünk

ERP Felhasználó Támogató munkatársat

aki, a Movex vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódóan képes az alábbi feladatok elvégzésére:

- Az ERP rendszerrel kapcsolatos hibák felderítése, kezelése
- Munkaállomások karbantartása, telepítése
- Lotus Notes email kliens telepítése, konfigurálása, hibaelhárítások
- Windows Szerver 2003, 2008 menedzselése
- Napi IT support L1 és L2 szinten
- Kapcsolattartás a programozói csapattal

Követelmények
- ERP rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- RPG programozásban szerzett tapasztalat
- Középszintű angol nyelvtudás
- Jó problémamegoldó készség