www.cvonline.hu

ERP alkalmazások üzemeltetés szakértő (SAP HR modul)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2016.02.23.
Hirdetés azonosító: 1005156

Dinamikusan fejlődő multinacionális energiaipari partnerünk számára keresünk ERP alkalmazások üzemeltetés szakértő (SAP HR modul) pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Üzemelteti/működteti szakterületén az informatikai eszközöket, és biztosítja a felhasználók megfelelő támogatását.
- Támogatja a fejlesztésekből és módosításokból eredő informatikai üzemeltetési változások szakmai kontrollját és költség hatékony végrehajtását.
- Közreműködik szakterületén az üzemeltetés standardizálásában, az eszközök életciklusának követésében, konszolidációjában és e tevékenységek irányításában.
- Részt vállal az üzemeltetésében részt vevő szállítók versenyeztetésében, szakmai kiválasztásukban és az együttműködés feltételeinek meghatározásában.
- Biztosítja a felhasználók megfelelő támogatását, fogadja és kezeli a szakterületét érintő hibajelentéseket, problémákat és gondoskodik ezek megoldásáról, illetve javaslatokat tesz a hibakezelési folyamatok javítása érdekében.
- Közreműködik a stratégiai partnerség biztosításában a vállalat szervezeteivel, valamint a megfelelő IT társterületekkel (pld. leányvállalatok informatikusaival).
- Tevékenyen részt vesz a szakterületét érintő új informatikai megoldások üzemeltetési alapelveinek kidolgozásában, az új fejlesztések átvételében, valamint a már elavult informatikai rendszerek szakszerű kivezetésében.
- Informatikai vészhelyzetek esetén biztosítja területén az üzletfolytonosság elsődleges szerepét.

Elvárások:

- Felsőfokú informatikai vagy gazdasági-informatikai végzettség (egyetem, esetleg főiskola)
- Min. 3 év SAP HR terén szerzett szakmai tapasztalat számfejtés, utalás üzemeltetésében
és customizingjában, ezen kívül előnyt jelent:
- időgazdálkodás (kiemelten a pozitív időgazdálkodás)
- bérszámfejtési ciklusok és sémák kezelése
- könyvelési feladás
- ESS/MSS / Portál
- Adatbázis és SQL ismeret (ABAP4 nyelv ismerete előnyt jelent)
- ITIL alapismeretek és/vagy informatikai üzemeltetési tapasztalat
- tárgyalóképes angol nyelvtudás (ezen felül a német, szlovák, horvát nyelvismeret előnyt
jelent)

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelt juttatási csomag
- Szakmai fejlődés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a