www.cvonline.hu

Erősáramú villanyszerelő szakember, Németország

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 990536

Szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Elektromos és telefonos közműhálózat építés és szerelés (KIF,KÖF,FAM ill. optika)

Elvárások:
  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív szakmai német nyelvtudás (B2)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió