www.cvonline.hu

Erősáramú villanyszerelő, hálózati szerelő

  • A hirdetés 621 napja lejárt

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői (vagy hasonló) végzettség
  • Minimum 1-2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Alapszintű Windows és MS Office használat, elektronikus levelezés
  • Fiatal, lendületes, energikus hozzáállás
  • Nyitottság az új megoldásokra, újfajta eszközök megismerésére
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • KIF FAM szerelői vizsga
  • Gépkezelői vizsga (emelőkosaras kocsi)
  • C kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Mérőhelyi és hálózati munkák (mérőcsere, telepítés)
  • Hálózatépítés, csatlakozó kiépítés
  • Kisfeszültségű hálózatok karbantartása, szerelése
  • Közvilágítás szerelés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Tanfolyamok, továbbképzés
  • Dinamikus, változatos munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, csapat
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Innovatív termékek, technológiák
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő