www.cvonline.hu

Erősáramú villanyszerelő, hálózati szerelő

  • A hirdetés 331 napja lejárt

A budapesti szélhelyű, főként mérőóra telepítéssel és villanyszerelési munkákkal foglalkozó Polemeter Kft. KIF FAM villanyszerelői végzetséggel rendelkező munkatársakat keres.

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői, vagy hasonló területen szerzett végzettség
  • Minimum 1-2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Fiatal, lendületes, energikus hozzáállás
  • Nyitottság az új megoldásokra, újfajta eszközök megismerésére
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • KIF FAM szerelői képesítés –kifejezett előny
  • Gépkezelői vizsga (emelőkosaras kocsi)
  • C kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Mérőhelyi és hálózati munkák (mérőcsere, telepítés)
  • Hálózatépítés, csatlakozó kiépítés
  • Kisfeszültségű hálózatok karbantartása, szerelése
  • Közvilágítás szerelés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, átlag feletti bérezési rendszer
  • Tanfolyamok, továbbképzés
  • Dinamikus, változatos munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, csapat
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Innovatív termékek, technológiák

Munkavégzés helye: országosan.
Telephely: Budapest, IX. kerület.

A jelentkezés tartalmazza:

  • Szakmai önéletrajz, tanulmányok, korábbi munkahelyek, kompetenciák
  • Jó minőségű fénykép
  • Személyes adatok (név, lakcím, telefonszám, e-mail cím)
  • Fizetési igény megjelölése
  • Opcionálisan motivációs levelet is szívesen fogadunk

Pályázatát a "Jelentkezés" gombon keresztül várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő