www.cvonline.hu

Erősáramú villamosnérnök (külföld)

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1082256

Nemzetközi gyártó partnerünk megbízásából erősáramú szakirányú villamosmérnököket keresünk, külföldi üzembehelyező projektek kapcsán.

Jelentkezz a hirdetésben található gombra kattintva, ha egy kihívásokkal teli globális munkalehetőségre vágysz, kiemelkedő bérezéssel!

Feladatok:

- erőművi villamos komponensek és rendszerek üzembe helyezése (pl. generátorok, transzformátorok, kapcsólóberendezések)
- a megadott szakmai útmutatások és a nemzetközi sztenderdek követése a normáknak megfelelően
- az üzembe helyezésen dolgozó munkatársak szakmai irányítása a betanulást követően
- üzembe helyezési határidők betartása, beszámolók, dokumentációk készítése,
- az üzembe helyezett rendszerek átadása az ügyfél kinevezett szakemberei részére egy „Training on the Job” oktatás keretében

Elvárások:

- villamosmérnök diploma, erősáramú szakirányon
- folyékony angol nyelvtudás
- folyamatos külföldi kiküldetés vállalása (2-3 havonta 1-2 hét itthoni pihenővel)
- részvétel több hónapos - részben küföldi - képzésen a munkábaállás kezdetétől
- előny: 1-3 év, gázturbinák, erőművek üzembehelyezésével kapcsolatos munkatapasztalat

Amit kínálunk:

- kiemelkedő kereseti lehetőség (átlagosnál jóval előnyösebb juttatási csomag)
- egyedi szakmai kihívás
- nemzetközi munkatapasztalat, változatos helyszíneken globális szinten
- hosszútávú karrierlehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján