www.cvonline.hu

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK

  • A hirdetés 1345 napja lejárt

 Több mint 21 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonban működő cég, mely a nyomdagépgyártás területén piacvezető.

Folyamatosan bővülő csapatába keres

munkatársakat

Főbb feladatok:

Mérnökeink feladata az iparág vezető nyomdagépeinek elektromos vezérlésének fejlesztése, tervezése. PLC, HMI, frekvenciaváltó programozás. Az új gépek üzembe helyezésében, a minőségbiztosítási és megbízhatósági minősítési folyamatokban való aktív részvétel. Elektromos szerelők munkájának koordinálása, kivitelezések, projektek ellenőrzése.

Elvárásaink:

  • Elsősorban villamosmérnöki/villamos üzemmérnöki végzettség,
  • PLC-k, HMI programozás, frekvenciaváltók, hajtástechnikai ismeretek aszinkron motor és szervo technikában szerzett tapasztalat,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás, pontos, precíz, önszervező, gyakorlatias, és rugalmas személyiség.

Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelenthet:

Lenze frekvenciaváltók, Lenze, BECKHOFF, EATON PLC-k és HMI/SCADA programozás alapos ismerete, WSCAD vagy egyéb tervezőszoftverek használatának ismerete. Gyengeáramú elektronikai, nyomdatechnológiai ismeretek, CAN, CANopen, és EtherCAT hálózatok ismerete.

Amit nyújtunk:

Vonzó anyagi feltételek, stabil hosszú távú munkahely, az iparág legkorszerűbb technológiája, egyéni szakmai fejlődésének lehetősége, fiatalos csapat, családias légkör.

Reméljük sikerült felkeltenünk érdeklődését, önéletrajzát és motivációs levelét küldje el az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő