www.cvonline.hu

Erősáramú villamosmérnök

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1101801

Feladatok:

  • Erősáramú hálózatok, berendezések kiépítésének műszaki felügyelete, szakmai támogatás
  • A telephelyen végzendő fenntartási, javítási munkák felügyelete, ellenőrzése
  • Új berendezések telepítésében való közreműködés (dokumentációk, érintésvédelmi minősítő mérések biztosítása)
  • Elektromos dokumentációk folyamatos ellenőrzése, aktualizálása
  • Villanyszerelők munkájának szakmai ellenőrzése

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Tervezőszoftverekben való jártasság (AutoCAD)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Proaktív, lelkiismeretes, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

  • Debrecen