www.cvonline.hu

Erősáramú villamosmérnök

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Ha egy innovatív és környezettudatos vállalat tagja szeretne lenni, ha fejlődésre és változatos
feladatokra vágyik, akkor ez a hirdetés Önnek szól!
Újonnan induló ipari beruházásunk elhivatott és lendületes csapatába keresünk

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Erős áramú villamoshálózat tervezésében való részvétel, és a kivitelezés irányítása
  • Mérnöki számítások és tervdokumentációk elkészítése
  • Beszerzések műszaki támogatása
  • Ajánlati kiírások készítése, kiértékelésben való részvétel
  • Kereskedelmi tárgyalások mérnöki támogatása
  • Hatósági ügyintézések műszaki támogatása
  • Villamoshálózat üzemeltetése
  • Fejlesztések beüzemelésének támogatása
  • Jogszabályi követelményeknek való megfelelőség biztosítása

Munkakörhöz tartozó szakmai követelmények:

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 3 év ipari területen projektbonyolításban vagy tervezésben, vagy kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Hatályos jogszabályok és erősáramú szabványok naprakész ismerete

Általános elvárások:

  • Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office és AutoCAD
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, Önálló, kreatív gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  • Terhelhetőség, Kiváló probléma megoldó és kommunikációs képesség
  • Eredmény orientált, lendületes személyiség

Előnyt jelent:

  • Erősáramú üzemeltetési, karbantartási gyakorlat ipari környezetben
  • Gyengeáramú vagy ipari irányítástechnikában való jártasság
  • Tűzvédelmi berendezések tervezésében, létesítésében szerzett gyakorlat
  • G-F-1, - -9, műszaki ellenőri, felelős műszaki vezetői, szaktervezői jogosultság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet

Munkavégzés helye:

  • Visonta

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy a megfogalmazott követelményeknek maradéktalanul megfelel, úgy fényképes önéletrajzát, a pozíció megnevezésével küldje el a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Visonta
Kategória Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Heves