www.cvonline.hu

Erősáramú villamosmérnök

  • A hirdetés 80 napja lejárt

Részleg: Műszaki és Karbantartási Főosztály

Feladatok:

  • Erősáramú hálózatok, berendezések és energetikai rendszerek üzemkész állapotának biztosítása
  • A telephelyen végzendő fenntartási, javítási munkák felügyelete, ellenőrzése
  • Új berendezések telepítésében való közreműködés (dokumentációk, érintésvédelmi minősítő mérések biztosítása)
  • Elektromos dokumentációk folyamatos ellenőrzése, aktualizálása
  • Villanyszerelők munkájának szakmai ellenőrzése

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Releváns, üzemi környezetben szerzett villamosmérnöki tapasztalat
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Határozott fellépés, kiváló döntéshozó és tárgyalási készség
  • Proaktív, lelkiismeretes, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Tervezésben, kivitelezésben és üzemeltetésben szerzett gyakorlat
  • AutoCAD ismerete

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer

  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége

  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő