www.cvonline.hu
Erősáramú villamosmérnök (üzemeltetési területre)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.07.
Jelentkezési határidő: 2016.04.13.
Hirdetés azonosító: 829867
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Dunaújvárosi székhelyű és a gumigyártás területen tevékenykedő Ügyfelünk részére keresünk munkatársat ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK pozícióba

A leendő kolléga feladatai az alábbiak lesznek:
- a gyár villamosenergiaellátásának biztosítása,
- ellátási szerződések előkészítése és nyomonkövetése,
- az épületben lévő villamos berendezések üzemeltetése, esetenkénti javítása, karbantartása,
- az új villamos berendezések üzembe helyezése,
- meglévő rendszer fejlesztése,
- elektromos dokumentációk naprakészen tartása,
- fogyasztási adatok elemzése, számlák ellenőrzése
- a részlegen dolgozó kollégák munkájának koordinálása, felügyelete

Követelmények
- egyetemi végzettség (erősáramú villamosmérnök)
- minimum középfokú aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban) elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, PowerPoint)
- vezetői attitűd
- kiváló szervező készség
- jó kommunikációs képesség
- határozott fellépés
- kitűnő problémamegoldó készség
- csapatmunkára való hajlandóság

Amit a cég kínál:
- fiatalos csapat
- multinacionális környezet
- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- utazási támogatás
- költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás