www.cvonline.hu

Erősáramú villamosmérnök üzemeltetési területre

  • A hirdetés 717 napja lejárt
Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk erősáramú villamosmérnök kollégát üzemeltetési területre.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • A gyár villamos energiaellátásának biztosítása, energia- és költségtakarékos üzemeltetése, ellátási szerződések előkészítése, felügyelete
  • Villamos berendezések üzemeltetése, eseti javítása, karbantartása, külső szolgáltatók megbízása és ezen tevékenység ellenőrzése
  • Új villamos berendezések üzembe helyezése, a meglévő rendszer fejlesztése
  • Adminisztráció, fogyasztási adatok elemzése, számlák kezelése
  • Elektromos dokumentációk folyamatos ellenőrzése, aktualizálása

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Erősáramú villamosmérnöki végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • MS Office programok ismerete
  • Jó szervező készség, jó komunikációs készség
  • Kitűnő problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Előny:

  • Üzemeltetés illetve karbantartás területén szerzett 2-3 év tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Középfeszültségű berendezések, és védelmeinek ismerete
  • PLC alapismeretek

Munkavégzés helye:

Dunaújváros

  • céges buszok indulnak Budapestről és Székesfehérvárról
  • ingyenes szállás lehetőség, egyéb esetben albérleti vagy bejárási támogatás

Egyéb információ:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Előre lépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Juttatási csomag
    • cafetéria rendszer
    • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
    • albérlet támogatás, szállás lehetőség
    • munkába járási támogatás
    • napi egyszeri meleg étkezés
    • telefon flotta

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: R01Evüt

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Egyéb hasonló állások Önnek
Projektmérnök - Mór (Referenciaszám: HM-829)

Man at Work Kft.

Feladatok: Termék-, gyártóeszköz-, gyártási fol...
Mór

Betanított munkás - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1839)

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti T...
Székesfehérvár

Karbantartási műszakvezető - Fejér megye (Referenciaszám: NB-1850)

Feladatok: A hiba bejelentések fogadása és a l...
Fejér