www.cvonline.hu

Erősáramú villamosmérnök (üzemeltetési terület)

  • A hirdetés 548 napja lejárt
Munkavégzés helye

Rácalmás / Dunaújváros

Feladatok
  • A gyár villamos energiaellátásának biztosítása, energia- és költségtakarékos üzemeltetése, ellátási szerződések előkészítése, felügyelete
  • Villamos berendezések üzemeltetése, eseti javítása, karbantartása, külső szolgáltatók megbízása és ezen tevékenység ellenőrzése
  • Új villamos berendezések üzembe helyezése, a meglévő rendszer fejlesztése
  • Adminisztráció, fogyasztási adatok elemzése, számlák kezelése
  • Elektromos dokumentációk folyamatos ellenőrzése, aktualizálása
Elvárások
  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok ismerete
  • Jó szervező készség, jó kommunikációs készség
  • Kitűnő problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság
Előny
  • Üzemeltetés illetve karbantartás területén szerzett 2-3 év tapasztalat de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Középfeszültségű berendezések, és védelmeinek ismerete
  • PLC alapismeretek
Amit partnerünk kínál
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Europass formátumú, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük elküldeni

Helyek Dunaújváros
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő