www.cvonline.hu

Erősáramú villamosmérnök (üzemeltetési terület)

  • A hirdetés 456 napja lejárt

Feladatok

  • A gyár villamos energiaellátásának biztosítása, energia- és költségtakarékos üzemeltetése, ellátási szerződések előkészítése, felügyelete.

  • Villamos berendezések üzemeltetése, eseti javítása, karbantartása, alvállalkozók, külső szolgáltatók megbízása és ezen tevékenység ellenőrzése

  • Új villamos berendezések üzembe helyezése, a meglévő rendszer fejlesztése.

  • Adminisztráció, fogyasztási adatok elemzése, számlák kezelése

  • Elektromos dokumentációk folyamatos ellenőrzése, aktualizálása

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • MS Office programok ismerete

  • Jó szervező készség, jó komunikációs készség

  • Kitünő problémamegoldó készség

  • Csapatmunkára való hajlandóság

Előny

  • Üzemeltetés illetve karbantartás területén szerzett 2-3 év tapasztalat de pályakezdők jelentkezését is várjuk

  • Középfeszültségű berendezések, és védelmeinek ismerete

  • PLC alapismeretek

Elvárás

Mindestausbildung:
im Optimalfall Praxis als Maschinenbediener,
EDV-Kenntnisse, sehr gute Deutschkenntnisse,
technisches Verständnis, eigenständige/selbständige Arbeitsweise,
Genauigkeit, Flexibilität

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő -
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő