www.cvonline.hu

Erősáramú villamosmérnök (üzemeltetési terület) (R01EV-H)

  • A hirdetés 418 napja lejárt

Erősáramú villamosmérnök (üzemeltetési terület)

R01EV-H

Autóipari beszállító partnerünk számára keresünk erősáramú villamosmérnök munkatársat, üzemeltetési területre.

Feladatok:

  • A gyár villamos energiaellátásának biztosítása, energia- és költségtakarékos üzemeltetése, ellátási szerződések előkészítése, felügyelete.
  • Villamos berendezések üzemeltetése, eseti javítása, karbantartása, alvállalkozók, külső szolgáltatók megbízása és ezen tevékenység ellenőrzése
  • Új villamos berendezések üzembe helyezése, a meglévő rendszer fejlesztése.
  • Adminisztráció, fogyasztási adatok elemzése, számlák kezelése
  • Elektromos dokumentációk folyamatos ellenőrzése, aktualizálása

Tapasztalat:

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok ismerete
  • Jó szervező készség, jó komunikációs készség
  • Kitünő problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Előny:

  • Üzemeltetés illetve karbantartás területén szerzett 2-3 év tapasztalat de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Középfeszültségű berendezések, és védelmeinek ismerete
  • PLC alapismeretek

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol