www.cvonline.hu

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK PROJEKTMENEDZSER

  • A hirdetés 381 napja lejárt

A Datam Electronics Kft. (Link megjelenítése" href="http://Link megjelenítése">Link megjelenítése) bővülő portfolió feladatainak elvégzéséhez keres munkatársakat.
Lehetőségek és kihívások
Fejlesztéseink és egyedi gyártásunk lehetőséget nyújt a kreativitás kibontakoztatására, de egyben kihívást jelent  a magas szinvonalú vevői elvárások teljesítéséhez.
Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik  aktívan részt kivánnak venni a vállalat folyamatos bővülésében.

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK
PROJEKTMENEDZSER

Feladatkör:

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • ajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása
  • vevői igényeket kielégítő berendezések tervezése és dokumentálása
  • gyártás követése, ellenőrzése
  • műszaki átadás-átvétel lebonyolítása
  • adatszolgáltatás üzleti tervek készítéséhez

Önre jellemző:

  • sokoldalú, kreatív, lelkiismeretes, precíz
  • közösségi szemléletű
  • ambiciózus, motivált
  • igényes

Ön rendelkezik:

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • erősáramú elosztórendszerek tervezésében és kivitelezésében szerzett gyakorlattal
  • angol vagy német nyelvtudással
  • gépkocsivezetői jogosítvánnyal
  • Microsoft Office alapos ismeretével

Cégünk juttatásai:

  • Alapbér és testre szabott egyéb juttatás egyéni megállapodás alapján.
  • Szakmai fejlődés biztosítása.

Bemutatkozását és szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk Szabadvári György részére.

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...