www.cvonline.hu

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK PROJEKTMENEDZSER

  • A hirdetés 446 napja lejárt

A Datam Electronics Kft. (Link megjelenítése" href="http://Link megjelenítése">Link megjelenítése) bővülő portfolió feladatainak elvégzéséhez keres munkatársakat.
Lehetőségek és kihívások
Fejlesztéseink és egyedi gyártásunk lehetőséget nyújt a kreativitás kibontakoztatására, de egyben kihívást jelent  a magas szinvonalú vevői elvárások teljesítéséhez.
Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik  aktívan részt kivánnak venni a vállalat folyamatos bővülésében.

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK
PROJEKTMENEDZSER

Feladatkör:

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • ajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása
  • vevői igényeket kielégítő berendezések tervezése és dokumentálása
  • gyártás követése, ellenőrzése
  • műszaki átadás-átvétel lebonyolítása
  • adatszolgáltatás üzleti tervek készítéséhez

Önre jellemző:

  • sokoldalú, kreatív, lelkiismeretes, precíz
  • közösségi szemléletű
  • ambiciózus, motivált
  • igényes

Ön rendelkezik:

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • erősáramú elosztórendszerek tervezésében és kivitelezésében szerzett gyakorlattal
  • angol vagy német nyelvtudással
  • gépkocsivezetői jogosítvánnyal
  • Microsoft Office alapos ismeretével

Cégünk juttatásai:

  • Alapbér és testre szabott egyéb juttatás egyéni megállapodás alapján.
  • Szakmai fejlődés biztosítása.

Bemutatkozását és szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk Szabadvári György részére.

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr