www.cvonline.hu

We are looking for a
Erősáramú villamosmérnök gyakornok

Főbb feladatok:

  • Hengerműi berendezések megismerése, villamos és vezérlési hibaokok feltárása és elemzése
  • Projektek előkészítésében, támogatásában való részvétel

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki területre vonatkozó, folyamatban lévő Bsc vagy Msc tanulmányok
  • PLC és villamos hajtások területén szerzett alapismeretek
  • Széleskörű számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony és egyéni tanrend mellett heti legalább 24 óra munkavégzés vállalása 2014 júniusától 1 éven át

Amit kínálunk:

  • Kiváló szakmai tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben
  • Hosszútávú együttműködés
  • Kiemelt bérezés

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

If you are interested in this position, please apply at your earliest convenience:
Alcoa career page