www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1027174
lejárt

Karrier az Audinál

Erősáramú villamosmérnök – Járműhajtás Fejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

E munkakörben Önnek lehetősége nyílik a villamos gépek és járműhajtások szakterületén belül a korszerű hibrid- és villamos hajtású járművek hajtásláncának fejlesztésében való aktív részvételre. E hajtásláncok nagyfeszültségű komponenseinek vizsgálata alapos szakmai ismereteket és nagyfokú precizitást kíván.

Feladatok

Villamos- és hibridhajtású járművek nagyfeszültségű alkatrészeinek, rendszereinek:

#Vizsgálata

#Üzembe helyezése

#Hibakeresése

#Csatlakozók szerelése

#Mérőeszközök kalibrálása és karbantartása

Érintésvédelmi előírások kidolgozása, betartása és betartatása

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség (erősáramú végzettség és tapasztalat előnyt jelent)
  • Járműelektronikai ismeretek előnyt jelentenek
  • Nagyfeszültségű villamos berendezések, szerelvények ismerete
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Nagyfokú önállóság és precizitás
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC8933

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Baczoni Gergely válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9019