www.cvonline.hu

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOS KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 245 napja lejárt

Az SFL technologies Kft. munkavállalót keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • alapvető feladata az üzemben található gépek, berendezések javítása, tervszerű karbantartása, rendszeres belső takarítása, rendeltetésszerű működésük folyamatos biztosítása
  • az épületgépészeti berendezések rendszeres ellenőrzése, karbantartása
  • tervszerű időszakos karbantartások végrehajtása
  • a termelési műszakvezetők által jelzett hibák elhárítása
  • a rendkívüli karbantartások elvégzése
  • a munkakörhöz tartozó dokumentumok elkészítése, illetve elkészítésében való közreműködés (karbantartási jegyzőkönyv, éves terv)
  • hibakeresés, hibaelhárítás
  • anyag-, alkatrészszükségletről a karbantartási vezető tájékoztatása

Elvárások:

  • erősáramú villanyszerelő végzettség
  • min. 5 éves tapasztalat erősáramú berendezések karbantartása és / vagy üzemeltetése területén
  • pontosság és precizitás a munkavégzés során, csapatmunka
  • nagyfokú munkabírás, jó állóképesség
  • gyors, hatékony munkavégzés
  • erkölcsi bizonyítvány
  • csoportvezetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes kereseti lehetőség
  • fix alkalmazás egy nemzetközileg elismert vállalatnál
  • bérezés megegyezés szerint
  • munkába járás térítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő