www.cvonline.hu

ERŐSÁRAMÚ TECHNIKUSOK

  • A hirdetés 397 napja lejárt

(Link megjelenítése) Cégünk a szünetmentes áramellátás területén nyújt teljeskörű szolgáltatást.
A gyártási, kivitelezési, mérési  és telepítési munkákhoz keresünk:

ERŐSÁRAMÚ TECHNIKUSOKAT

Elvárások:

  • Erősáramú műszerész vagy erősáramú villamosipari technikusi végzettség
  • Erősáramú rendszerek kivitelezésében és vizsgálatában szerzett gyakorlat
  • Jó villamos rajzolvasási képesség, mérőműszerek magabiztos használata
  • Nagyfokú precizitás, lelkiismeretes munkavégzés önállóan és csapatban
  • B kategóriás gépkocsivezetői jogosítvány

Feladatkör:

  • Áramellátó berendezések terv szerinti összeszerelése, konfigurálása
  • Berendezések és ipari akkumulátorok helyszíni telepítése és dokumentálása
  • AC 0,4kV hálózat diagnosztikai vizsgálatok és felmérések elvégzése
  • Akkumulátor kapacitás mérések és állapotfelmérések végrehajtása

Előny:

  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálói képesítés
  • AC/DC szünetmentes áramellátó berendezések ismerete
  • Ipari akkumulátorok területén elsajátított szakmai jártasság
  • Több éves erősáramú szakirányú gyakorlat
  • Német nyelvtudás (szakmai)

A cég telephelye: Budapest, 1135 Országbíró út 63/a

Cégünk juttatásai:

  • Versenyképes jövedelem, alapbér és testre szabott egyéb szociális juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Bemutatkozását és szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk.

gy.szabadvari @ datam-marekting.de

DataM Electronics Kft
Szabadvári György

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...