www.cvonline.hu

ERŐSÁRAMÚ TECHNIKUS

  • A hirdetés 446 napja lejárt

A Datam Electronics Kft. (http://Link megjelenítése) bővülő portfolió feladatainak elvégzéséhez keres munkatársakat.
Lehetőségek és kihívások
Fejlesztéseink és egyedi gyártásunk lehetőséget nyújt a kreativitás kibontakoztatására, de egyben kihívást jelent  a magas szinvonalú vevői elvárások teljesítéséhez.
Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik  aktívan részt kivánnak venni a vállalat folyamatos bővülésében.

Feladatkör:

  • a terv szerinti  berendezések kivitelezése
  • áramellátó rendszerek helyszíni telepítése és dokumentálása
  • hálózat diagnosztikai vizsgálatok és felmérések elvégzése

Önre jellemző:

  • lelkiismeretes, precíz
  • közösségi szemléletű
  • ambiciózus, motivált
  • igényes

Ön rendelkezik:

  • szakirányú végzettséggel
  • erősáramú elosztórendszerek kivitelezésében és vizsgálatában szerzett gyakorlattal
  • gépkocsivezetői jogosítvánnyal

Cégünk juttatásai:

  • Alapbér és testre szabott egyéb juttatás egyéni megállapodás alapján.
  • Szakmai fejlődés biztosítása.

Bemutatkozását és szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk Szabadvári György részére.
E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő