www.cvonline.hu

Erősáramú szakértő (felsővezetékes)

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Helység:
Budapest
Terület:
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Vállalat:
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára
vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok:

  • javaslatok, döntés előkészítő anyagok összeállítása az felsővezetéki berendezések üzemeltetési, fejlesztési és beruházási stratégiájának meghatározásához, a felsővezetéki berendezések üzemeltetési folyamatainak hálózati szintű felügyelete, az ezzel kapcsolatos szabályozások, fejlesztések előkészítése
  • a hálózati szinten összesített felújítási javaslatok rangsorolásával, a források berendezés típusok, illetve konkrét berendezések közötti felosztásával kapcsolatos szakértői feladatok ellátása
  • szakértői feladatok ellátása kijelölt műszaki ügyekben, a vasúti erősáramú berendezések interoperabilitással kapcsolatos ügyeinek koordinálása, állásfoglalások előkészítése
  • közreműködés a beszerzési igények (szakanyagok, tárgyi eszközök, szolgáltatások) szakmai követelményrendszerének kidolgozásában, felülvizsgálatában, a beadott ajánlatok szakmai elbírálásában
  • közreműködés az erősáramú szakmát érintő oktatások, továbbképzések meghatározásában, vizsgáztatási tevékenységekben
  • szakmai ellenőrzési tevékenységek ellátása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség, szakképzettség (gépészmérnök)
  • középfokú nyelvismeret (angol és / vagy német nyelvből)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • 5 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent:

  • felsőfokú mérnök szakvizsga
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga
  • Magyar Mérnöki Kamara által nyilvántartott szakmai szakértői jogosultság
  • vonatkozó vasúti utasítások, magas szintű szakmai
  • szakmai utasítások, speciális vasúti berendezések teljes körében rendszer ismeret

Amit ajánlunk:

  • széleskörű Cafeteriát
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • utazási kedvezményt

2017.05.30

Bővebb felvilágosítást ad:
Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01/59-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német