www.cvonline.hu

Erősáramú szakértõ (felsõvezetékes)

  • A hirdetés 385 napja lejárt

MÁV Zrt.

erősáramú szakértő (felsővezetékes)

Helység
Budapest

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések
(műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejû

Munkaidõ
Teljes munkaidõ

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetõjeként mintegy 7000 kilométernyi
vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra mûködtetésérõl gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben
legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körûen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási,
valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára
vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • javaslatok, döntés elõkészítõ anyagok összeállítása az felsõvezetéki berendezések üzemeltetési, fejlesztési és beruházási
  • stratégiájának meghatározásához, a felsõvezetéki berendezések üzemeltetési folyamatainak hálózati szintû felügyelete, az
  • ezzel kapcsolatos szabályozások, fejlesztések elõkészítése
  • a hálózati szinten összesített felújítási javaslatok rangsorolásával, a források berendezés típusok, illetve konkrét
  • berendezések közötti felosztásával kapcsolatos szakértõi feladatok ellátása
  • szakértõi feladatok ellátása kijelölt mûszaki ügyekben, a vasúti erõsáramú berendezések interoperabilitással kapcsolatos
  • ügyeinek koordinálása, állásfoglalások elõkészítése
  • közremûködés a beszerzési igények (szakanyagok, tárgyi eszközök, szolgáltatások) szakmai követelményrendszerének
  • kidolgozásában, felülvizsgálatában, a beadott ajánlatok szakmai elbírálásában
  • közremûködés az erõsáramú szakmát érintõ oktatások, továbbképzések meghatározásában, vizsgáztatási
  • tevékenységekben
  • szakmai ellenõrzési tevékenységek ellátása

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség, szakképzettség (villamosmérnök, gépészmérnök)
  • középfokú nyelvismeret (angol és / vagy német nyelvbõl)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintû ismerete
  • 5 év szakmai gyakorlat

Elõnyt jelent

  • felsõfokú mérnök szakvizsga
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerûsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga
  • Magyar Mérnöki Kamara által nyilvántartott szakmai szakértõi jogosultság
  • vonatkozó vasúti utasítások, magas szintű szakmai
  • szakmai utasítások, speciális vasúti berendezések teljes körében rendszer ismeret

Amit ajánlunk

  • széleskörű Cafeteriát
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • utazási kedvezményt

2016.szeptember 30

Bõvebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01/59-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német